Hűtő- és klíma szerelő

  • Cég neve

    ICE-STAR Szerviz Kft.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Galamb utca 6.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Klímaberendezések / hűtőberendezések / légtechnikai berendezések telepítése
  • Ugyanezen berendezések szakszerű szervizelése, esetenként karbantartása
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Igényes, önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Releváns szakmai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Villanyszerelői végzettség
  • Épületgépész, vagy ezzel jellegében megegyező végzettség
  • Érvényes F-gáz vizsga
  • Gépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Valóban versenyképes, teljes egészében bejelentett fizetés
  • Pontos és garantált havi bérkifizetés túlóra elszámolással
  • Színvonalas munkafeltételek, minőségi munkaeszközök, munkaruha
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges mobil eszközök
  • Munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Ice-Star Szerviz Kft. egy 40 főt foglalkoztató, stabil hátterű, folyamatosan növekedő, hűtés- és klímatechnikai szerviz és kivitelező vállalat. Munkatársaink motiváló és motivált csapatjátékosok, akik felelősséget éreznek kollégáik és munkáik iránt. Elismert szakmai múltunkat tovább építve célunk, hogy elkötelezett és megbízható csapatunk valóban működő rendszereket hozzon létre. Megbízható céges hátteret és korszerű munkafeltételeket biztosítunk munkavállalóink számára.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!